Hakkımızda

Hakkımızda

Kanal iş ortakları için katma değerli dağıtıcı firma olmak amacıyla 2003 yılında İstanbul’da kurulan Artım Bilişim A.Ş., dağıtımını üstlenmiş olduğu ürün ve servisler için BT endüstrisinde öncü firma olmayı hedeflemektedir.

Halen 45 personel ile İstanbul, İzmir ve Ankara’daki ofislerinde BT dünyasının gereksinimlerini karşılamaya devam etmektedir.

Artım Bilişim, 2011 yılından itibaren tüm çözümlerini, Index Grup güvencesi altında sizlere ulaştırmaya devam edecektir.

Index Grup Kimdir?

Index Grup, 1989 yılından beri Türk bilişim sektöründe “Geleceğin teknoloji dağıtım grubu” vizyonuyla hareket ediyor ve hâlen 200’den fazla dünya teknoloji devinin distribütörlüğünü yapıyor. Index Grup’un vizyonu “Türkiye genelindeki bilgisayar firmalarına, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, iyi organize olmuş bir bilgisayar dağıtıcısı kimliği altında sağlamak”tır. Index Grup, 200'den fazla dünya markasının dağıtımını gerçekleştirmekte, 500 personele ve 8000'den fazla iş ortağına sahip, 2001 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri sektöründe liderliği elinde bulunduran ve hepsi farklı teknoloji ürünleri alanlarında faaliyet gösteren 8 şirketi bünyesinde barındıran bir şirketler grubu halini almıştır.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. Tüm hakları saklıdır.