Index Grup Temsili

Index Grup temsiline özen göstermemiz hedeflerimize ulaşmamıza ve başarılı olmamıza yardımcı olmaktadır.

Bayiiler, üreticiler, bankalar, ajanslar ve diğer üçüncü şahıslar nezdinde Index Grup’ta çalıştığımı beyan ettiğim ya da Index Grup şirketlerinden herhangi birini temsilen bir toplantıda, görüşmede ya da temasta bulunduğum anda Index Grup Temsilinin bağlayıcılığını kabul ederiz.

Davranışlarımız ile sadece kendimizi değil, kurumumuzun tümünü temsil ettiğimizi devamlı hatırlarız.

Index Grup Temsilinde öncelikle, gereken profesyonel duruşu, saygılı, düzenli, disiplinli, konuya odaklanan, konulara yapıcı katkı sağlayan, not alan, takip eden, ortamın içerisindeki dengelere dikkat eden, iç dinamiklere göre davranan bir davranış bütününe girmemiz gerektiğini biliriz. Emin olmadığımız durumlar ve davranışlar için bir üst yöneticimize ya da insan kaynaklarına danışırız. Geri bildirim almaya ve kendimizi sürekli bu konular ile ilgili geliştirmeye açığız.

Index Grup Temsilini birçok açıdan değerlendirmekle birlikte 4 ana başlıktaki temel eğitimlerimiz ve eğitim notlarımız ile öğreniriz:

1. Toplantılarda Verimliyiz,
2. Zaman Yönetiminde Etkiniz,
3. Yazılı İletişimde Güçlüyüz,
4. İletişim Temellerimiz.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. Tüm hakları saklıdır.