Kim Kimdir

Yönetim    
Suat Sümer Genel Müdür ssumer@artim.com.tr
Harun Taşbaş Genel Müdür Yrd. htasbas@artim.com.tr
Servis / Yedek Parça Satış    
Zeki Tokgür Kıdemli Satış Yöneticisi ztokgur@artim.com.tr
Saniye Uraz Satış Yöneticisi suraz@artim.com.tr
Tuba Pat Satış Yöneticisi tpat@artim.com.tr
Kurumsal Ürünler Satış    
Kutlu Altun Kurumsal Ürünler Satış Müdürü kaltun@artim.com.tr
Ömer Fatih Gökçen Oracle Satış Mühendisi fagokcen@artim.com.tr
Arzu Uraz Oracle Satış Temsilcisi auraz@artim.com.tr
OT/VT Çözümleri    
Yüksel Şahin OT/VT Çözümleri Satış Müdürü yusahin@artim.com.tr
Erol Güneş OT/VT Çözümleri Ürün Müdürü ergunes@artim.com.tr
Kurumsal Baskı Ürünleri    
Cenk Atılgan Kurumsal Baskı Çözümleri Ürün Müdürü catilgan@artim.com.tr
Operasyon    
Elif Balkıs Operasyon Müdürü ebalkis@artim.com.tr
Nesrin Yıldırım Operasyon Sorumlusu nyildirim@artim.com.tr
Murat Sümer Operasyon Sorumlusu msumer@artim.com.tr
Pazarlama ve İletişim    
Elif Özkan Stratejik Net Hizmetleri Uzmanı eozkan@artim.com.tr
Buse Olgun Pazarlama ve İletişim bolgun@index.com.tr
Finsans Departmanı    
Ebru Baykal Bağcı Finans Grup Müdürü ebaykal@index.com.tr
Ebru Gürsoy Cari Hesaplar Grup Müdürü egursoy@index.com.tr
Halim Çağlayan Muhasebe Grup Müdürü hcaglayan@index.com.tr
Sercan Yalçın Muhasebe Uzmanı syalcin@index.com.tr
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır. İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata ve yanlışlıktan
Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. © Copyright Artım Bilişim Çözüm ve Dağıtım A.Ş. Tüm hakları saklıdır.